Kniha návštěv

Velká spokojenost

Patrik Lutonský 09.04.2011
Zkusil jsem tyto borce před pár lety a nyní u nich servisuji celou firmu i rodinu. Jsem rád, že i u nás na Moravě může fungovat malý přátelský servis. Jen ták dál !

vyborny servis

Mira 30.03.2011
po zle skusenosti s jinym servisem v Brne mi kolega v praci doporucil vas servis.
Dva roky jsem servisoval u pana Novaka audinu a naprosta spokojenost. Ceny vyborny, ochota pomoci,vrele doporucuji.

Nic moc

Petr 30.03.2011
Neochota, cena dobrá

DIKY

Petra 27.01.2011
Dekuji vam za rychlou pomoc. Opravdu takova ochota se uz nevidi.
Petra

Díky

Tomáš 11.11.2010
Dnes jsem u Vás byl a jsem spokojen. Chviličku jsem počkal a pak to valilo :) Nechápu jak si můžou jiný servis za to říct tolik peněz a ještě se tváří hrozně ukřivděně. U Vás jsem v pohodě pokecal :) A díky za radu.
Doporučím
Tom

Doporučuji

Jakub Filák 07.11.2010
Po kratším bloudění po okolí servisu se mi podařilo nalézt správný vjezd. V průběhu bloudění jsem narazil na jiné servisy, ale nakonec jsem velmi rád, že jsem se nenechal zlákat jinými. Pánové v servisu jsou výborně sehraní a velice ochotní.

super servis

Viktor Malý 22.10.2010
Po telefonické domluvě ( nebyla potřeba ) jsem přijel na přezutí zimních kol. I když jsem neplánovaně přijel o 45min. později než jsem slíbil, vše proběhlo hladce a rychle. Navíc mi ochotně vymněnili autobaterii kterou jsem si přivezl a změřili kvalitu nemrznoucí kapaliny. Vše bylo provedeno odborně, rychle a za velice přátelskou cenu. Mým známým tento servis rozhodně doporučím a sám se určitě budu vracet. Ještě jednou díky, spokojený zákazník Viktor Malý

Doporučuji

Martin 18.10.2010
Přijel jsem s přáním přezutí na zimní pneumatiky a za 20 minut jsem odjížděl. Byl jsem spokojen s rychlostí a hlavně cenou. Čekal jsem, že bude v ceně nějaký zádrhel a bylo to přesně tak, jak uvádíte. Děkuji...

Re: Doporučuji

Michal 18.10.2010
Měl jste plechové disky a není důvod mít cenu jinou. Dražší jsou pouze hliníkové disky, protože jsou u nich větší náklady na nalepovací závaží.

Rychle a kvalitni

Julie R 05.04.2010
Mohu jen doporucit. Prace odvedena rychle šikovne a velmi solidni cena. Servis v centru Brna - co vic si prat :)
Jeste jednou dekuji.
<< 1 | 2 | 3 >>